Golden Arrow ®, Nurhan Şener Öner tarafından kurulan, dövme malzemesi ve teknik destek imkanı ile Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı distribütörüdür. Golden Arrow ®, dövme yapımı ve bakımı üzerine kurulsa da, aynı zamanda kalıcı makyaj ve piercing konularında da başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Dünyaca ünlü marka ve modellerin satışını yapan ve sürekli olarak güncel bir biçimde yenilenen malzeme zenginliği ile, güvenilir ve garantili bir alış-veriş imkanı ve bununla birlikte, satış sonrası da güvenilir bir destek sunmaktadır. Aynı zamanda ,Türkiye’yi dövme konusunda temsil ettiğinden dolayı, tanıtım amaçlı fuar organizasyonları da düzenlemektedir. Dövme fuarları, senede bir kere düzenlenir ve yurtdışından bir çok, alanında ünlü dövme sanatçısını tek bir çatı altına toplar. Bu sayede, farklı fikir alışverişlerine katkıda bulunarak dövme kültürünün gelişmesine ortam hazırlar.

Golden Arrow ® Dövme ve Piercing Stüdyoları 

Golden Arrow ®, dövme ve piercing yapımı konusunda, alanında ustalaşmış dövme sanatçıları ile kişiye özel tasarımları, steril ve güvenilir bir ortam sağlayarak iş yapan bir kuruluştur.

Golden Arrow ® Malzeme Satış Bölümü 

Türkiye’de dövme konusunda kendini kanıtlamış ve güvenilir bir firma olan Golden Arrow ®, dünyaca ünlü marka ve modellerin distribütörlük hizmetini sunmaktadıır.

Golden Arrow ® Tattoo Convention

Tattoo convention kelime anlamı ile dövme buluşması (fuarı) anlamına gelmektedir. Organizasyon senede bir defa olmak üzere her sene değişik ülkelerde, Türkiye’de dahil olmak üzere düzenlenmektedir. Türkiye’de ki organizasyonun başında ise Golden Arrow ® kuruluşu vardır.

Golden Arrow ® dovmemakinesi.com

Dovmemakinesi.com Golden Arrow ® tarafından hazırlanmış, dövme makinelerinin çalışması, kullanımı ve çeşitleri hakkında bilgi vermek üzerine kurulmuş ek bir sitedir.